BEST Brno

BEST Brno

 

BEST Brno, místní skupina mezinárodní organizace BEST, působí na Vysokém učení technickém v Brně již od roku 2005. Svou existencí BEST Brno umožňuje studentům VUT v Brně využívat všechny aktivity, které BEST nabízí. Jedná se o mezinárodní akademické kurzy, odborné kurzy, školení, inženýrské soutěže, kulturní výměny, workshopy, různé přednášky a možnost se zapojit v mezinárodních studentských projektech. Tyto aktivity se zaměřují na zdokonalování jazykových a prezentačních dovedností, kontakt s potenciálními zaměstnavateli a překonávání kulturních rozdílů.

Mezi naše hlavní dvě aktivity patří studentská soutěž EBEC, IT soutěž UnIT a akademický kurz (BEST Course in Summer). Pro studenty VUT v Brně navíc čtyřikrát do roka zajišťujeme možnost vyjet na akademické kurzy na více než 90 evropských univerzit.

V rámci členství pak BEST Brno studentům nabízí možnost vyzkoušet si práci v týmu při organizování samotných akcí, rozvoj tzv. soft-skills, znalosti v oblastech projektového řízení, marketingu, vztahů s veřejností, lidských zdrojů, získávání financí, a navíc si najít i spoustu nových přátel a užít si zábavu.

Zaujaly tě naše aktivity a chceš se k nám přidat?
Napiš našemu Viceprezidentovi pro HR Jegorovi na e-mail: smatanaigor@gmail.com

Více informací na www.best.vutbr.cz