Filed Under
Vaše vzdálená teta Elfrída se při odchodu do důchodu rozhodla odstěhovat na svou kávovou plantáž v Kolumbii a přenechala vám svůj starý zábavní park. Poté, co jste ho jeli navštívit, tak jste zjistili, že není špatný, ale je už trochu zastaralý a již jistou dobu se potýká s problémem s návštěvností. Chcete tam proto vymyslet a postavit tu nejzábavnější a nejoriginálnější atrakci, která by přilákala hromadu nových návštěvníků a vrátila mu jeho bývalou slávu!Výstupem tohoto úkolu je textový a grafický popis návrhu atrakce do zábavního parku. Samotná atrakce by neměla být nebezpečná, musí jít doopravdy postavit a samozřejmě nalákat co nejvíce lidí. Úpravou parku můžete získat až 4 hektary volné čtvercové plochy a investovat lze 8 miliónů Kč. Přejeme hodně štěstí!

Kritéria hodnocení: 

  • Realizovatelnost: ( až 15 bodů) Atrakci musí být možné postavit s použitím existujícíchtechnologií, byl dodržen rozpočet a maximální velikost atrakce.
  • Originálnost a zábavnost: ( až 20 bodů) Jak moc se návrh odlišuje od ostatních soutěžících, znáte už podobnou atrakci? Navštívili byste tuto atrakci, myslíte že by přilákala lidi a vypadá zábavně?
  • Propracovanost: ( až 20 bodů) Do jakých detailů soutěžící zašli, jak odhadli kapacitu, výnosnost, věkovou kategorii, bezpečnost a omezení atrakce …
  • Zpracování: ( až 15 bodů) Hodnocena bude přehlednost, pečlivost, komplexnost a způsob zpracování úkolu.
  • Osobní pocit: ( BONUS, až 5 bodů) Přišla vám tato atrakce něčím výjimečná, oblíbili jste si ji a dle subjektivního názoru byste si z celého zábavního parku vybrali právě tuto?

Výběr nejlepších řešení:

Spherical balls 

 

Spaceball

 

eXtreme Flying eXperience = XFX

 

 

Leave a Reply